SKCZPL

V júli sme oslávili 20. rokov pôsobenia na trhu

3. augusta 2023

Novinky

Mesiac júl bol pre nás významný. Oslávili sme 20. výročie od založenia našej firmy, ktoré sa udialo presne 7. júla 2003. Toto výročie nám poskytlo príležitosť spomenúť si na začiatky našej cesty a vyzdvihnúť naše úspechy, ktoré sme dosiahli počas týchto dlhých rokov. Všetky dôležité milníky našej cesty nájdete v článku na webe tu.

Začiatky našej firmy boli skromné, ale naša snaha a odhodlanie priniesli úspech, ktorý si zaslúžilo osláviť. Práve 7. júla 2003, majiteľ našej spoločnosti podpísal prvú významnú zmluvu na maľovanú mapu v obci Sklabina. Tento okamih zaznamenal vznik jedného z najdôležitejších momentov našej spoločnosti a už 20 rokov prináša jedinečný pohľad na krajinu.

20 rokov sme oslávili na tradičnej obchodníckej porade, ktorá bola spojená s leteckým dňom na Dobrej Nive. Náš obchodnícky tím si zalietal ponad Banskú Štiavnicu a pochutil si na grilovaných špecialitách a ako na správnej narodeninovej oslave nesmela chýbať aj torta, na ktorej sme spoločne sfúkli sviečky.

Vzácne historické mapy v Slovenskom múzeu máp

Júl priniesol aj prekvapenie pre všetkých mapových nadšencov a milovníkov histórie. Naše slovenské múzeum map sa môže pýšiť novou expozíciou vzácnych historických máp, ktoré sú až 200 rokov staré a zachytávajú rozmanitú históriu Rakúska-Uhorska. Tieto historické artefakty nám ponúkajú pohľad na minulé obdobia a obohacujú naše vedomosti o histórii nášho regiónu. Príďte si pozrieť túto unikátnu expozíciu ku nám do Kynceľovej a určite neoľutujete. Čas máte do konca roka 2023.

Novinka v e-shope – MAPelenka pre turistov

Pre našich verných zákazníkov a turistov sme pripravili zaujímavú novinku v našom e-shope. Predstavujeme vám MAPelenku – turistickú čelenku s originálnou potlačou maľovanej mapy, turistickej mapy Vysokých Tatier a panorámy Vysokých Tatier. Táto štýlová a funkčná čelenka je vhodná pre všetkých, ktorí sa radi vydávajú na turistiku, objavujú nové miesta a milujú krásu našej prírody. Dúfame, že táto novinka osloví všetkých turistov, ktorí ocenia nielen praktickosť, ale aj jedinečný dizajn.

Počas júla sme tak prežili viaceré významné udalosti, ktoré nám pripomenuli náš úspešný začiatok a sme priniesli nové produkty pre našich zákazníkov.