Vysadili sme nové stromy

30. 04. 2021Novinky

Sme vydavateľstvo, ktoré každoročne prináša ľuďom desiatky tisíc kníh a máp. Aj keď sú všetky tlačené na FSC certifikovanom papieri, čo znamená, že pochádzajú zo zodpovedného lesného hospodárstva a šetrnej papierenskej výroby. Prírode nechceme len brať, ale chceme jej to aj vrátiť späť.

Preto sme sa spojili s mestskou organizáciou ZAaRES v meste Banská Bystrica a spoločne sme vysadili 60 stromčekov, ktoré skrášlia okolie významnej pamiatky – Vojenského cintorína z prvej svetovej vojny. 

Sadenie celz tim

Dobrovoľníci z našej firmy vymenili pohodlné kancelárske stoličky za rýle, krompáče a hrable a sadili sme 60 nových stromčekov, ktoré dotvoria prostredie v okolí pamätníku. Predtým ako sme sa pustili do práce, dostali sme malé zaškolenie ako správne zasadiť stromček od zamestnancov organizácie a mohli sme sa pustiť do práce, ktorá je tak odlišná od práce na počítači, a spoločne si užili tímovú „záhradnú terapiu“.

Na konci nám zostal krásny pocit zmysluplnej práce na čerstvom vzduchu, radosť z posilnenia tímového ducha a predsavzatia, že by sme si radi sadenie stromčekov určite radi zopakovali.  Ďakujeme ZAaRESu, že nám umožnil takúto aktivitu zorganizovať. 

A na záver nášho dňa sme si ešte spravili malú opekačku na dvore našej spoločnosti. Po námahavej práci sme vyhladli a za odmenu sme si opiekli výborne špekačky.

-25%
Možno nabudúce :)
-5%
-5 €
Takmer!
-50%
Možno nabudúce
Doprava zdarma
Takmer!
-5%
-5 €
-25%
Vytoč si zľavu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytočte si zľavu v našom e-shope

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This