SKCZPL

360°  virtuálna prehliadka

4. októbra 2022

Novinky

Pripravujeme nový jedinečný projekt – 360° virtuálna prehliadka 

Nový a originálny produkt – 360° virtuálna prehliadka sa dostáva do našej bohatej ponuky fotografických produktov. Chcete vedieť ako taká virtuálna prehliadka vyzerá? Pozrite si našu prvú 360° virtuálnu prehliadku obce Čerín, ktorú nájdete na našom webe travelvirtual. 

Zaujalo vás naša 360° virtuálna prehliadka? Aj vám pomôžeme zviditeľniť vašu firmu, predajňu, kaviareň, chatu, penzión, hotel, obec, či čokoľvek čo potrebujete.

360° virtuálna prehliadka 

360° virtuálna prehliadka umožní dokonalé priestorové a interaktívne zobrazenie obce, mesta, školy, firmy, alebo múzea. Používateľ má možnosť fotografiu intuitívne otáčať všetkými smermi, meniť vzdialenosť pohľadu a veľmi jednoducho prejsť na ďalšiu fotografiu z exteriéru, či interiéru. Takto získa ucelený pohľad o vašej obci, škole, firme, či múzeu. Fotografie sprevádza príjemná hudba a je možnosť pridať aj hovorený komentár.

360° virtuálna prehliadka zatraktívni vaše webové stránky a navyše vás budeme propagovať aj našich weboch a sociálnych sieťach. Virtuálnu prehliadku nájdete na web travelvirtual.eu a facebookovom profile Slovensko z neba alebo Vydavateľstvo CBS.

Čo všetko získate ak si objednáte 360°virtuálnu prehliadku

  • snímku úvodného miesta (centra), z ktorého pužívateľ prechádza na ďalšie fotografie
  • možnosť umiestniť na vašich webových stránkacha sociálnych sieťach
  • umiestnenie na GoogleStreetView a TravelVirtual.eu
  • hudobný sprievod

Zapojte sa aj Vy

Projekt 360° virtuálna prehliadka okresu Žilina štartuje práve v týchto dňoch. Aby sme si boli istí, že Vám dáme dostatočný čas a priestor, neváhajte a spojte sa s naším regionálnym projektovým manažérom.

Michal Švec je pre Vás bude k dispozícii na telefónnom čísle : 0911 612 884 alebo na e-mail: svec@cbs.sk. Prípadne vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme sami.